Strona głównaLudzieCarrie Fisher wzięła kokainę, opiaty, ecstasy i lekarstwa

Carrie Fisher wzięła kokainę, opiaty, ecstasy i lekarstwa

Poznaliśmy szczegóły autopsji Carrie Fisher. W ciele aktorki znaleziono wiele niebezpiecznych substancji.
Carrie Fisher wzięła kokainę, opiaty, ecstasy i lekarstwa  [Carrie Fisher, fot. Riccardo Ghilardi photographer, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons] Jak podaje magazyny "Variety" autopsja wykazała obecność kokainy, opiatów, ecstasy, metadonu, a także przepisanych na receptę leków (prozac, abilify, lamictal) i nieprzepisanego oksykodonu. Kokainę aktorka mogła wziąć do trzech dni przed zatrzymaniem akcji serca, do której doszło 23 grudnia. Kiedy pozostałe substancje zostały przyjęte, nie wiadomo. - Nie możemy ustalić czy i w jakim stopniu liczne substancje odnalezione w ciele i tkance pani były przyczyną zgonu - czytamy w raporcie.

Carrie Fisher, gwiazda "Gwiezdnych Wojen", w szpitalu w Los Angeles, gdzie trafiła kilka dni wcześniej, gdy doznała rozległego ataku serca podczas podróży samolotem z Londynu. Miała 60 lat.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kobiety.net.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Hospicja.pl
  • Umierać po ludzku
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X