Tagi: judi dench, amd, wzrok
AMD - zwyrodnienie plamki żółtej - diagnoza, objawy, leczenie, profilaktyka
Plamka żółta to punkt na siatkówce oka, na którym znajduje się największe zagęszczenie światłoczułych receptorów siatkówki umożliwiających postrzeganie kolorów. AMD to najczęstsza przyczyna zupełnej utraty wzroku u osób starszych. czytaj dalej »
Zastrzeżenia odpowiedzialności
Podziel się:
Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany:
zaloguj się /
zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.
msf13/Janka:
Jaki prosty telefon komórkowy dla niewidomego seniora?
Dzień dobry. Szukam telefonu komórkowego dla osoby bardzo słabo widzącej (technofoba, seniora). Ma umożliwiać rozmowy na odległość i tyle, żadnych internetów, kamer, radia i innych komplikacji. Najlepiej bez ekranu - bo po co? Dobrze by było, gdyby aparat miał mikrofon i głośnik dobrej jakości i łat... Pokaż pełną treść pytania ›