Strona głównaLudzieTom Hanks zarażony koronawirusem

Tom Hanks zarażony koronawirusem

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson zarazili się w Australii koronawirusem.
Amerykański aktor przygotowywał się w Australii do realizacji biograficznego filmu o Elvisie Presleyu. Aktor poczuł się źle i został poddany testowi na koronawirusa, który okazał się pozytywny. Twórca zaraził się od jednego z członków ekipy. Aktor wrzucił na Instagram dość pozytywny post dotyczący jego sytuacji.

Rita i ja jesteśmy obecnie w Australii. Czuliśmy się nieco zmęczeni, jakbyśmy byli przeziębieni, odczuwaliśmy ból (...) poddaliśmy się testom na koronawirusa. Wypadły pozytywnie. Musimy poddać się teraz medycznym procedurom. Będziemy badani, obserwowani i izolowani tak długo, jak będzie to potrzebne ze względu na bezpieczeństwo publiczne. Teraz możemy jedynie żyć dzień po dniu. Będziemy Was na bieżąco informować o rozwoju sytuacji - napisał aktor w imieniu swoim i żony.
fot. Instagram
Tom Hanks sportretuje w produkcji "Elis" 'Pułkownika' Toma Parkera, wieloletniego menadżera Elvisa Presleya, jednego z najbardziej znanych impresario w historii muzyki. Tom Parker odkrył Elvisa jeszcze gdy był nieletni i namówił RCA by wykupiła go za 40 tysięcy dolarów z lokalnej wytwórni Sun Records. Parker, człowiek o tajemniczym pochodzeniu, odpowiedzialny był za międzynarodową karierę muzyczną i filmową króla rock and rolla, z której czerpał 50 procent zysków. Chociaż impresario utrzymywał, że jest Amerykaninem, okazało się że urodził się w Holandii. W rodzinnym kraju Parker miał być zamieszany w zabójstwo pewnej kobiety. Fakt ten może tłumaczyć niechęć menadżera do europejskich podróży, która uniemożliwiła Presleyowi koncerty na naszym kontynencie. Parker zmarł w 1997 roku w wieku 87 lat. Olivia DeJonge sportretuje żonę Presleya, Priscillę. Maggie Gyllenhaal pojawi się jako matka króla rock and rolla. Rufus Sewell wcieli się w ojca gwiazdora, Vernona Presleya.
Scenariusz, którego bohaterem jest Elvis Presley napisał Baz Luhrmann. Pomagał mu stały współpracownik Craig Pearce. Wytwórnia Warner Bros. ustaliła datę premiery biografii Elvisa Presleya w reżyserii Baza Luhrmanna na 1 października 2021 roku.

Przeczytaj także


Koronawirus / COVID-19 [fot. Gerd Altmann from Pixabay]

Koronawirus / COVID-19 - diagnoza, objawy, leczenie, profilaktyka

COVID-19 to nowa zakaźna choroba wywoływana przez koronowirusa SARS-Cov-2. Choroba przebiega w bardzo różny sposób - od postaci niemal całkowicie bezobjawowej, do ciężkich przypadków z których część kończy się śmiercią. czytaj dalej »


Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • eGospodarka.pl
  • EWST.pl
  • Oferty pracy