Strona głównaLudzieOliver Stone komentuje zarzuty o molestowanie

Oliver Stone komentuje zarzuty o molestowanie

Oliver Stone odniósł się do przedstawionych niedawno w mediach oskarżeń o molestowanie.
Oliver Stone komentuje zarzuty o molestowanie [Oliver Stone fot. Imperial - Cinepix] Melissa Gilbert, aktorka najlepiej znana z serialu "Domek na prerii", wyjawiła podczas radiowego wywiadu, że przeżyła okropną i upokarzającą scenę przesłuchania do filmu "The Doors" Olivera Stone'a, gdzie starała się o rolę Pameli Courson. Reżyser kazał jej podobno odegrać odrażającą scenę seksu, którą napisał specjalnie dla niej.

odpiera zarzuty. - Przesłuchaliśmy kilkanaścioro aktorów do ról w "The Doors" i od razu zaznaczaliśmy, że będzie to ostry, pikantny, pozbawiony zahamowań rockandrollowy film - komentuje reżyser. - Każdy, kto brał udział w przesłuchaniu, grał według scenariusza. Moja kierownik obsady, Risa Bramon Garcia, przez cały czas była obecna, by zadbać o bezpieczeństwo aktorów biorących udział w castingu.

Rolę Pameli, dziewczyny Jima Morrisona w obrazie z 1991 roku, otrzymała Meg Ryan.

Oliver Stone ostatnio nakręcił obraz "Snowden".

Zobacz także

 

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kosciol.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Umierać po ludzku
  • Oferty pracy