Strona głównaLudzieZmarł Frank Vincent

Zmarł Frank Vincent

W wieku 78 lat zmarł Frank Vincent, aktor znany m.in. z "Chłopców z ferajny" oraz "Rodziny Soprano". Aktor odszedł w wyniku komplikacji po operacji serca po zawale.
Zmarł Frank Vincent [Frank Vincent fot. HBO] Frank Vincent swoją karierę aktorską rozpoczął w połowie lat 70. minionego wieku. Zadebiutował w produkcji "Pieniądze albo śmierć" (1976) u boku . Niedługo potem zaprosił go do udziału we "Wściekłym byku" (1980). Współpraca wówczas rozpoczęta kontynuowana była w kolejnych latach. Z reżyserem aktor spotkał się nie tylko na planie "Chłopców z ferajny" (1990), ale także "Kasyna" (1995).

Na swój plan Vincenta chętnie zapraszał również Spike Lee ("Rób, co należy", "Malaria"). Ponadto jego głos można było usłyszeć m.in. w animacji "Rybki z ferajny" oraz w serii gier wideo "Grand Theft Auto".

Pracował do samego końca. Ostatnio grał w serialu "Mr. Pickles" oraz przygotowywał się do trzech nowych filmów - "The Italy Boys", "Sarah Q" i "Asbury Park".

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Hospicja.pl
  • Kobiety.net.pl
  • Aktywni 50+
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Oferty pracy