Strona głównaLudzieHugh Grant się ożenił

Hugh Grant się ożenił

Hugh Grant się ożenił. Choć w filmach jako pana młodego widzieliśmy go kilkakrotnie, w realnym życiu na ślubnym kobiercu stanął po raz pierwszy w wieku 57 lat.
Hugh Grant się ożenił [Hugh Grant fot. ITI Home Video] Wybranką brytyjskiego aktora jest 39-letnia Anna Eberstein. Skromna ceremonia ślubna, w której brała udział tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele, odbyła się w Londynie w pobliżu posiadłości aktora.

, który do dziś nosi miano największego amanta brytyjskiego kina, zasłynął licznymi rolami w komediach romantycznych, ale też dostarczał mediom materiału do plotek - od pogłosek o romansach z partnerkami w filmach jak na przykład Sandra Bullock czy Drew Barrymore, aż po skandalizujące ekscesy jak aresztowanie za publiczne uprawianie seksu z prostytutką w Los Angeles. Sam aktor dbał jednak zawsze o swoją prywatność i stara się nie wypowiadać na temat własnego życia, rzeczywistych związków czy rodziny.

Najdłużej - bo przez 13 lat (1987-2000)- spotykał się z brytyjską aktorką, modelką i producentka filmową, Elizabeth Hurley, z którą do dziś pozostaje w dobrych relacjach (jest m.in. ojcem chrzestnym jej syna). Związek ten nie zakończył się jednak ślubem. Sam Grant przez większość czasu powtarzał, że małżeństwo nie jest instytucją dla niego, a kilka lat temu stwierdził, że zapewne umrze jako "samotny, smutny starzec".

Anna Eberstein pochodzi ze Szwecji i jest producentką telewizyjną. Para, która jest ze sobą od sześciu lat, niedawno powitała na świecie trzecie dziecko. Aktor ma także dwójkę dzieci z relacji z Tinglan Hong.

Hugh Grant zagrał ostatnio w filmach "" i "".

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kosciol.pl
  • eGospodarka.pl
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Oferty pracy