Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Wiadomości

Tadeusz Pluciński nie żyje

Tadeusz Pluciński, fot. Fryta 73 from Strzegom, CC BY-SA 2.0, Wikimedia CommonsDziś w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie zmarł Tadeusz Pluciński - polski aktor filmowy i teatralny, znany przede wszystkim z ról amantów. Miał 92 lata.

więcej »

Jan Kobuszewski kończy 85 lat

Jan Kobuszewski fot. Sławek Skonieczny, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons85 lat temu w Warszawie urodził się Jan Kobuszewski – polski aktor teatralny i filmowy, artysta kabaretowy, znany kilku pokoleniom Polaków.

więcej »

Mick Jagger już wyszedł ze szpitala

Mick Jagger fot. Universal Music PolskaMick Jagger czuje się coraz lepiej po operacji serca. Wokalista The Rollimg Stones wrzucił na konto na Twitterze fotografie z pierwszego spaceru po parku.

więcej »

Mick Jagger już po operacji serca

Mick Jagger fot. VirginMick Jagger przeszedł operacje wszczepienia zastawki aortalnej. Lekarze kontrolują stan pacjenta i dbają, by nie doszło do komplikacji. Mick Jagger zostanie wypisany ze szpitala w ciągu czterech, pięciu dni.

więcej »

Elton John i George Clooney bojkotują hotele sułtana Brunei

Elton John fot. Universal Music PolandElton John i George Clooney wezwali do bojkotu hoteli sułatana Brunei po tym jak w kraju wprowadzona karę śmierci za homoseksualizm.

więcej »

Roger Daltrey z The Who: Brexit nie będzie miał negatywnego wpływy na muzyków

The Who fot. Rafał GrodekRoger Daltrey z The Who jest przekonany, że Brexit nie będzie miał negatywnego wpływy na przemysł muzyczny w Wielkiej Brytanii.

więcej »

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska, fot. www.zofiaczerwinska.pl, CC BY-SA 2.5, Wikimedia CommonsDziś w Warszawie zmarła Zofia Czerwińska - polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, znana między innymi z filmów i seriali Stanisława Barei. Miała 86 lat.

więcej »

Jennifer Lopez zaręczona

Jennifer Lopez fot. Sony BMGJennifer Lopez i Alex Rodriguez zostali oficjalnie narzeczonymi. Para wrzuciła do sieci zdjęcie ogromnego pierścionka zaręczynowego.

więcej »

Keith Flint popełnił samobójstwo

Keith Flint, fot. ParaDoxus  PD, wikimedia CommonsWokalista The Prodigy został znaleziony martwy dziś w swoim domu w Essex. Samobójstwo potwierdził Liam Howlett.

więcej »

Luke Perry nie żyje

Luke Perry fot. Canal +Aktor znany z seriali "Riverdale" i "Beverly Hills 90210" zmarł dziś w wieku 52 lat. W ubiegłym tygodniu Luke Perry trafił do szpitala z udarem mózgu.

więcej »

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Kobiety.net.pl Uniwersytety Trzeciego Wieku Pola Nadziei Aktywni 50+ Oferty pracy