Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Wiadomości

Zmarł Jonathan Demme

Jonathan Demme fot. SonyW Nowym Jorku, w wieku 73 lat, po długiej chorobie zmarł Jonathan Demme, reżyser, scenarzysta i producent, twórca m.in. "Milczenia owiec" i "Filadelfii". Jonathan Demme walczył z rakiem przełyku i chorobą serca. Nowotwór zdiagnozowano u niego w 2010 roku. W 2015 nastąpił nawrót choroby.

więcej »

Elton John trafił na intensywną terapię. Odwołuje koncerty

Elton John fot. Universal Music PolskaElton John odwołał nadchodzące koncerty po rzadkiej i poważnej chorobie.

więcej »

Jack Nicholson skończył 80 lat

Jack Nicholson, fot. Franz Richter, CC BY-SA 2.5-2.0-1.0, Wikimedia CommonsJack Nicholson jest jednym z najpopularniejszych aktorów w historii, był dwunastokrotnie nominowany do Oscara, trzykrotnie zdobył statuetkę (to rekord, w którym zrównał się z Walterem Brennanem). Stworzył postacie, które stały ikoną kultury popularnej. Właśnie skończył 80 lat.

więcej »

Witold Pyrkosz nie żyje

Witold Pyrkosz, fot. PDW wieku 90 lat zmarł polski aktor teatralny i filmowy Witold Pyrkosz, od wielu lat znany widzom choćby z ról Jędrusia Pyzdry w "Janosiku" czy Lucjana Mostowiaka z "M jak Miłość".

więcej »

Jerzy Stuhr kończy 70 lat

Jerzy Stuhr, fot. Cezary Piwowarski,CC BY-SA 4.0, Wikimedia CommonsAktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Wykładowca, pedagog, reżyser. Jego twarz i głos znane są Polakom w każdym wieku. Dziś Jerzy Stuhr kończy 70 lat.

więcej »

Zmarł prawosławny arcybiskup Jeremiasz

arcybiskup Jeremiasz, fot. Loraine - GFDL, Wikimedia CommonsDziś w nocy, po długiej i cieżkiej chorobie, zmarł arcybiskup Jeremiasz, prawosławny ordynariusz diecezji wrocławsko-szczecińskiej, wybitny teolog, duszpasterz i współtwórca polskiego ruchu ekumenicznego. Miał 74 lata. Był wieloletnim przewodniczącym Polskiej Rady Ekumenicznej i rektorem Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie.

więcej »

Adwokaci Romana Polańskiego porównują amerykański sąd do nazistów

Roman Polański, fot. Zff2012, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsSprawa Roman Polański kontra amerykański system prawny wydaje się nie mieć końca. Co więcej, sytuacja ostatnio się zaogniła i strona reżysera nie przebiera w słowach.

więcej »

Szczęście, geny czy praca - nowy dokument HBO o aktywnych artystach 90+

Betty White, fot. David Shankbone 2010 NYC, CC BY 2.0HBO szykuje dla wielbicieli klasycznego kina i amerykańskiej rozrywki prawdziwą dokumentalną ucztę.

więcej »

Janet Jackson znów się rozwodzi

fot. Rich Esteban, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons50-letnia Janet Jackson rozstaje się ze swoim trzecim mężem.

więcej »

Ian McKellen wyjaśnia, dlaczego nie zagrał w "Harrym Potterze"

Ian McKellen fot. CinePixIan McKellen wyjawił, czemu nie wcielił się w Dumbledore'a w filmowej serii o przygodach Harry'ego Pottera, mimo iż proponowano mu rolę.

więcej »

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Pola Nadziei Poradnik-zdrowia.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Kobiety.net.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X