Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Wiadomości

Prawnik Morgana Freemana atakuje CNN i domaga się przeprosin

Morgan Freeman, fot. jdeeringdavis, CC-BY-2.0, FlickrPrawnik Morgana Freemana wysłał list do CNN zapowiadający pozew sądowy. Aktor, kilka dni temu oskarżony w artykule CNN o molestowanie seksualne, wydał już oświadczenie zaprzeczające zarzutom, a teraz jego prawnik Robert M. Schwartz wysłał list do szefa CNN, Jeffa Zuckera.

więcej »

Hugh Grant się ożenił

Hugh Grant fot. ITI Home VideoHugh Grant się ożenił. Choć w filmach jako pana młodego widzieliśmy go kilkakrotnie, w realnym życiu na ślubnym kobiercu stanął po raz pierwszy w wieku 57 lat.

więcej »

Morgan Freeman przeprasza i zaprzecza ostarżeniom o molestowanie

Morgan Freeman fot. Warner Bros Entertainment PolskaMorgan Freeman wydał obszerne oświadczenie dotyczące oskarżeń o molestowanie seksualne.

więcej »

Liam Gallagher spotyka córkę

Liam Gallagher fot. Sony MusicLiam Gallagher spotkał się po raz pierwszy ze swoją 21-letnią córką.

więcej »

Harvey Weinstein oddał się w ręce nowojorskiej policji

Harvey Weinstein fot. Archiwum artystyHarvey Weinstein zgłosił się na policję w związku z oskarżeniami o gwałt i napaść seksualną.

więcej »

Dave Grohl nie może słuchać Nirvany

Dave Grohl fot. Sony MusicDave Grohl przyznał, że choć od śmierci Kurta Cobaina minęło wiele lat, nadal ma problem, by słuchać piosenek Nirvany.

więcej »

Zmarł Clint Walker, gwiazdor "Parszywej dwunastki"

Clint Walker fot. Warner Bros. TelevisionAmerykański aktor Clint Walker, znany z seriali "Cheyenne" i "Kodiak" czy filmu "Parszywa dwunastka" zmarł w wieku 90 lat.

więcej »

Whitney Houston była molestowana w dzieciństwie

Whitney Houston fot. Sony BMGW Cannes odbyła się premiera dokumentu Kevina Macdonalda "Whitney". Przed premierą Kevin Macdonald udzielił obszernego wywiadu na temat film w którym zdradził, że Whitney Houston była molestowana w dzieciństwie.

więcej »

Roman Polański chce pozwać Akademię Filmową

Roman Polański, fot. Zff2012, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsRoman Polański, który został wyrzucony z Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, zamierza walczyć z instytucją przyznającą Oscary. Prawnik polskiego reżysera kwestionuje sposób działania Akademii.

więcej »

Alice Cooper nie wybiera się na emeryturę

Alice Cooper fot. Universal Music Polska70-letni Alice Cooper nie zamierza w najbliższym czasie rezygnować z koncertowania.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]


Polecamy eGospodarka.pl EWST.pl Akademia Pełni Życia Pola Nadziei Oferty pracy