Strona głównaLudzieBurt Reynolds nie żyje

Burt Reynolds nie żyje

Burt Reynolds, wielka gwiazda kina lat 70. i 80. nie żyje. Aktor miał 82 lata.
Burt Reynolds nie żyje [Burt Reynolds fot. MGM] Widzowie najbardziej pamiętają go z klasyki kina akcji "Mistrz kierownicy ucieka". Zagrał też w filmach "Zacznijmy od nowa" (1979), "Wyścigu armatniej kuli" (1981) czy "Uwolnieniu" (1972).

W "Najlepszym małym burdeliku w Teksasie" z 1982 zagrał z Dolly Parton. W "Najlepszych przyjaciołach" spotkał się z Goldie Hawn.

W 1997 przypomniał się widzom rolą u Paula Thomasa Andersona w filmie "Boogie Nights". Za tę rolę aktor dostał nominację do Oscara.

Jeszcze kilka tygodni temu media informowały, że Burt Reynolds ma zagrać w nowym filmie "Once Upon a Hollywood". Choć prace nad obrazem rozpoczęły się latem, Burt Reynolds przed śmiercią nie pojawił się na planie obrazu, w którym miał zagrać u boku Leonardo DiCaprio, Brada Pitta, Margot Robbie czy Ala Pacino. Zdjęcia z jego udziałem zaplanowane były na koniec września. Aktor miał wcielić się w George'a Spahna, którego ranczo stało się domem dla rodziny Charlesa Mansona i jego wyznawców w latach 60.

Ostatnio Reynolds zagrał w obrazie "Defining Moments" Stephena Wallisa.

Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się




Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kobiety.net.pl
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • eGospodarka.pl
  • Aktywni 50+
  • Oferty pracy