Strona głównaLudzieJacek Wszoła i Wirginia Szmyt DJ Wika z Ogólnopolską Kartą Seniora

Jacek Wszoła i Wirginia Szmyt DJ Wika z Ogólnopolską Kartą Seniora

Podczas uroczystego spotkania w Kinie Muranów Ogólnopolską Kartę Seniora otrzymali Wirginia Szmyt DJ Wika - najstarsza didżejka w Polsce oraz Jacek Wszoła - polski lekkoatleta i złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Montrealu w 1976 roku.
Jacek Wszoła i Wirginia Szmyt DJ Wika z Ogólnopolską Kartą Seniora [fot. Głos Seniora] Nowi Ambasadorowie Ogólnopolskiej Karty Seniora opowiedzieli o łamaniu , kształtowaniu i utrwalaniu wśród seniorów aktywnej postawy oraz o tym, że wiek nie powinien stanowić przeszkody w realizowaniu własnych pasji. Podkreślali,że tylko od nas zależy, jak wyglądać będzie jesień naszego życia. Nie powinniśmy wsłuchiwać się w krążące negatywne przekonania o seniorach, bo sami określamy, czym dla nas jest wiek 60+.

DJ Wika i Jacek Wszoła dołączyli do coraz liczniejszego grona Ambasadorów Ogólnopolskiej Karty Seniora, śród których znajdują się też Krzysztof Zanussi, , , Urszula Szczurek, Maria Pstrong i Tadeusz Ferenc.

Program Ogólnopolskiej Karty Seniora skierowany jest do osób, które ukończyły 60 rok życia i chcą skorzystać ze zniżek w prawie 900 punktach, instytucjach oraz ośrodkach zdrowia w całej Polsce. W ramach projektu Miasto Przyjazne Seniorom Stowarzyszenie MANKO - wydawca karty - ściśle współpracuje z ponad 46 miastami i gminami w całej Polsce, w których seniorzy mogą wyrobić lokalną edycję Karty w wyznaczonych do tego urzędach. Swoją Kartę posiada już prawie 100 tysięcy seniorów.

Kartę można otrzymać w biurze Stowarzyszenia Manko, al. Słowackiego 46/30 w Krakowie lub poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie i wysłanie go pocztą tradycyjną. Dodatkowo, w miastach partnerskich Karty wydawane są w wyznaczonych do tego Urzędach, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, Klubach Seniora oraz podczas targów i wydarzeń dla seniorów.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Hospicja.pl
  • Aktywni 50+
  • Kosciol.pl
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X