Strona głównaLudzieJohn Williams kończy z "Gwiezdnymi wojnami"

John Williams kończy z "Gwiezdnymi wojnami"

John Williams zamierza zakończyć swą wieloletnią przygodę z serią "Gwiezdne wojny".
John Williams kończy z "Gwiezdnymi wojnami" [JOhn Williams, fot. TashTish z angielskiej Wikipedii, CC BY 3.0] napisał muzykę do wszystkich ośmiu obrazów z cyklu "Gwiezdne wojny" i planuje tylko jeszcze jeden. zapowiedział, że "Episode IX" będzie ostatnim filmem sagi science fiction, w który będzie zaangażowany. Ceniony kompozytor przekazał też swój cały katalog i notatniki prestiżowej szkole muzycznej, The Juilliard.

Wiem, że J.J. Abrams szykuje nowy film z serii "" i mam nadzieję, że będę mógł przy nim pracować - powiedział w rozmowie na antenie rozgłośni KUSC. - Nie mogę się doczekać. Dobijemy w ten sposób do 9 tytułów i tyle mi wystarczy.
Zdjęcia do "Star Wars: Episode IX" mają rozpocząć się w czerwcu. Premierę dziewiątej części "Gwiezdnych wojen" wyznaczono na 20 grudnia 2019 roku. Za kamerą staje J.J. Abrams. Paul Inglis, który odpowiadał za zjawiskowe wizualizację w filmie "Blade Runner 2049", teraz zadba o wygląd "Star Wars: Episode IX".


 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Kosciol.pl
  • Umierać po ludzku
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Oferty pracy