Strona głównaLudzieKevin Spacey ma kolejne kłopoty

Kevin Spacey ma kolejne kłopoty

Prokuratura Los Angeles bada sprawę oskarżenia o napaść seksualną przeciwko Kevinowi Spaceyowi.
Kevin Spacey ma kolejne kłopoty [Kevin Spacey fot. UIP] 5 kwietnia sprawa została przekazana do prokuratury przez policję w Los Angeles. Nie wiadomo kiedy zostanie podjęta decyzja przez prokuraturę. Prokurator Los Angeles na podstawie materiałów zebranych przez policję może umorzyć sprawę lub skierować ją do sądu.

Kevin Spacey został oskarżony o napastowanie seksualne przez kilku mężczyzn w Anglii i w Stanach Zjednoczonych. Od czasu oskarżenia Kevin Spacey całkowicie wycofał się z życia publicznego.

Afera zaczęła się, gdy Anthony Rapp ("Star Trek: Discovery") ujawnił, że ponad 30 lat temu, gdy miał zaledwie 14 lat Spacey robił mu niestosowne propozycje. Gwiazdor szybko zareagował, mówiąc, że jest przerażony tym, czego się dowiedział, ale że kompletnie nie pamięta spotkania z Anthonym Rappem sprzed lat. Za pośrednictwem Twittera serialowy Frank Underwood młodszego kolegę po fachu i wyznał, że jest gejem.

Wkrótce jednak pojawiły się też inne oskarżenia, m.in. od współpracowników z planu "House of Cards" czy pracowników londyńskiego The Old Vic Theatre, którego Kevin Spacey był dyrektorem. Netflix zawiesił współpracę z aktorem podczas prac nad szóstym i jak się okazało ostatnim sezonem "", a Sony Pictures postanowiło wyciąć go z filmu "Wszystkie pieniądze świata".

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kosciol.pl
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • EWST.pl
  • Oferty pracy