Strona głównaLudzieMadonna zapewnia, że jest dobrą matką

Madonna zapewnia, że jest dobrą matką

Amerykańskie brukowce ostatnio często pisały o wątpliwych zdolnościach rodzicielskich Madonny. Gwiazda w końcu nie wytrzymała i postanowiła odpowiedzieć na te oskarżenia.
Madonna zapewnia, że jest dobrą matką [Madonna, fot.  	Jon Haywood @The Signifier Limited, cc-by-2.0, Wikimedia Commons] Plotki zaczęły się pojawiać, kiedy do mediów dotarła informacja, jakoby Madonna postanowiła wkroczyć na drogę sądową, aby uzyskać opiekę nad 15-letnim synem Rocco, z małżeństwa z , po tym, jak chłopak oświadczył jej, że woli przebywać z ojcem w Londynie. "New York Post" niedługo później opublikował plotkę, w której napisał, że gwiazda jest najgorszą matką wśród celebrytek, a czworo jej dzieci (w tym dwójka adoptowanych) szczerze jej nienawidzi. Tego już było Madonnie za wiele.

- i gwiazdą naprawdę jest możliwe. Szkoda, że nie żyjemy w społeczeństwie, w którym wspiera się silne, niezależne, pracujące samotne matki. Oto kolejna granica, jaką musimy pokonać - napisała Madonna na Instagramie.

Według ostatnich, nieoficjalnych, doniesień, Madonna wróciła do , z którym była związana w latach 1985-89.

Madonna wydała trzynasty album - "Rebel Heart" - w marcu 2015 roku.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • eGospodarka.pl
  • Hospicja.pl
  • Aktywni 50+
  • Akademia Pełni Życia
  • Oferty pracy