Morgan Freeman nie będzie się bił

Morgan Freeman ma nadzieję, że nigdy nie będzie zmuszony do wzięcia udziału w bójce. Aktor przyznał, że panicznie boi się fizycznej konfrontacji z drugim człowiekiem.
- Bójka to jedyna rzecz, której naprawdę panicznie się boję - tłumaczy Freeman. - Nic innego mnie nie przeraża, więc za wszelką cenę unikam sytuacji, które mogłyby zakończyć się bójką. Latam, pływam, jeżdżę szybko, uprawiam jeździectwo, nie boję się samotności. Ale na samą myśl o bójce cierpnie mi skóra. Niektórzy lubią się bić, ale ja do tych ludzi nie należę i nigdy należał nie będę.Morgan Freeman zakończył niedawno pracę na planie filmu "Red". 12 listopada 2010 roku obraz zagości w polskich kinach.

megafon.pl

28-06-2010

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Nazwa: Hasło:

Wynik dodawania (tylko niezalogowani):

DWA + PIĘĆ =

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

ARTYKULY PROMOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE W DZIALE

NAJNOWSZE NA FORUM

WARTO ZOBACZYĆ

  • Umierać po ludzku
  • Sluchowisko.net
  • Hospicja.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Kobiety.net.pl
  • Oferty pracy