Strona głównaLudziePamiętnik Johna Lennona znaleziony w Berlinie

Pamiętnik Johna Lennona znaleziony w Berlinie

Skradziony dziennik Johna Lennona został odnaleziony w Berlinie. Razem z pamiętnikiem znalazły się setki innych przedmiotów, które skradziono wdowie po wokaliście The Beatles, Yoko Ono.
Pamiętnik Johna Lennona znaleziony w Berlinie [The Beatles fot. EMI Music Poland] Wspomnienia Lennona razem z dwiema parami charakterystycznych okularów są obecnie wystawione w komendzie głównej policji w Berlinie. straciła pamiątki po mężu w 2006 roku. W lipcu 2017 roku policja odnalazła je w jednym z domów aukcyjnych w stolicy Niemiec. Zatrzymano 58-letniego mężczyznę. Drugi podejrzany, który pracował z Yoko Ono, na razie nie został odnaleziony.

Przedmioty po Lennonie osiągają dość wysokie ceny na aukcjach. Fragment jego włosów sprzedano za 35 tysięcy dolarów, a Rolls Royce'a, którym jeździł za ponad 2 miliony dolarów. Tekst do "All You Need is Love" The Beatles znalazł nabywcę, który wyłożył - bagatela - 1,25 miliona dolarów.

został zastrzelony 8 grudnia 1980 roku. Ostatni album wydany za życia artysty to zrealizowany z Yoko Ono "Double Fantasy" z listopada 1980 roku.

Zobacz także

 

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kosciol.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X