Strona głównaLudziePerkusista AC/DC zamieszany w sprawę zabójstwa?

Perkusista AC/DC zamieszany w sprawę zabójstwa?

Phil Rudd, perkusista AC/DC, został oskarżony o udział w zmowie dotyczącej dokonania zabójstwa. Rudd miał próbować wynająć płatnego zabójcę. Nie wiadomo, kto miał być celem muzyka.
Perkusista AC/DC zamieszany w sprawę zabójstwa? [Phil Rudd, fot. Wikipedia, PD] 60-latek został aresztowany przez policję w swoim domu w Nowej Zelandii. Postawiono mu także zarzut posiadania metaamfetaminy i . Dziś, 6 listopada, ma stanąć przed sądem.

Muzycy AC/DC opublikowali oficjalne oświadczenie w związku z całą sprawą. "Dowiedzieliśmy się o aresztowaniu Phila, w chwili kiedy wiadomość została opublikowana." - czytamy - "Nie mamy żadnych komentarzy. Nieobecność Phila nie wpłynie na premierę naszego nowego albumu "Rock or Bust" ani nadchodzącej trasy."

Rudd dołączył do AC/DC w 1975 roku i nagrał z kapelą największe płyty, w tym "Highway to Hell" i "Back in Black". Brał też udział w nagraniach najnowszego albumu "Rock or Bust", który ukaże się 28 listopada.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Akademia Pełni Życia
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Kosciol.pl
  • Oferty pracy