Strona głównaLudzieSpadkobiercy Michaela Jacksona chcą 100 milionów do HBO

Spadkobiercy Michaela Jacksona chcą 100 milionów do HBO

Spadkobiercy Michaela Jacksona złożyli pozew do sądu, żądając od stacji HBO 100 milionów dolarów odszkodowania za emisję filmu "Leaving Neverland".
Spadkobiercy Michaela Jacksona chcą 100 milionów do HBO [fot. Leaving Neverland/HBO] Spadkobiercy podkreślają, że film "Leaving Neverland" jest jednostronnym dokumentem oskarżającym osobę, która nie może się już bronić. We wcześniejszym piśmie do HBO zwracano uwaga, że bohaterowie dokumentu byli wiele razy wcześniej przesłuchiwani i zaprzeczali przez Michalela Jacksona. Spadkobiercy muzyka sugerują również, że obecne działania rzekomych pokrzywdzonych mają jedynie finansową motywację.

"Leaving Neverland" to dwuczęściowy dokument, który opowiada o dwóch chłopcach zaprzyjaźnionych z Michaelem Jacksonem. James Safechuck miał 10 lat gdy znalazł się na ranczu Neverland, a Wade Robson 7 lat. W filmie zobaczymy wywiady z Safechuckiem (37 lat) i Robsonem (41 lat), a także wypowiedzi matek, żon i rodzeństwa mężczyzn.

Za reżyserię odpowiada Dan Reed.

Dokument trafi do HBO w marcu.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Pola Nadziei
  • Aktywni 50+
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Kosciol.pl
  • Oferty pracy