Strona głównaLudzieTina Turner wybaczyła byłemu mężowi

Tina Turner wybaczyła byłemu mężowi

Tina Turner wybaczyła Ike'owi Turnerowi jego zachowanie podczas małżeństwa. 78-letnia wokalistka nie chowa już urazy wobec swojego byłego męża, który zmarł w 2007 roku. Piosenkarka rozwiodła się Ikiem w 1976 roku. Po czasie opisywała swojego męża jako kontrolującego brutala.
Jestem już stara i wybaczyłam mu - mówi Tina Turner - Ale na pewno bym z nim nie zagrała. Zresztą proponował mi przed śmiercią ostatnia trasę , powiedziałam, że to niemożliwe. Ciągle we mnie został żal, pojawia się w moich snach.
poznała Ike'a gdy miała 16 lat i przyłączyła się do jego kapeli. Wokalistka dała się uwieść starszemu muzykowi, bo jak nie potrafiła w tym czasie mówić "nie".
Oczywiście, że była przemoc, bo Ike cały czas bał się, że go zostawię - wspomina Tina Turner - Były też inne kobiety, ale najgorsze było permanentne chore traktowanie mnie.
Tina Turner, fot. Philip Spittle, CC BY 2.0, Wikimedia CommonsTina Turner solową karierę zaczęła w 1974 roku albumem "Tina Turns the Country On!". Wśród jej największych przebojów są "GoldenEye", "Private Dancer", "The Best", "River Deep Mountain High" czy "What's Love Got To Do With It". Dyskografię Tiny Turner zamyka longplay "Twenty Four Seven" z listopada 1999 roku.

Piosenkarka pięć lat temu a swojego wieloletniego partnera Erwina Bacha.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kosciol.pl
  • EWST.pl
  • Hospicja.pl
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Oferty pracy