Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Artykuły

Watykan uznał drugi cud Jana Pawła II. Kanonizacja w tym roku?

Jan Paweł II, fot. Vatican.vaWatykańska Kongregacja Spraw Kanonizacyjnych uznała drugi cud Jana Pawła II. Teraz potrzebny jest tylko podpis papieża Franciszka autoryzujący kanonizację Karola Wojtyły, poinformowała we wtorek włoska agencja prasowa ANSA.

więcej »

Johnny Depp kończy 50 lat

Johnny Depp, fot. Arnold Wells, CC BY-SA 2.0, Wikimedia CommonsEdward Nożycoręki, Gilbert Grape, Jack Sparrow - Pirat z Karaibów i Marzyciel, czyli Johnny Depp, kończy dziś 50 lat.

więcej »

Cher kończy 67 lat. Oto, czego o niej nie wiedzieliście

Cher, fot. Ian Smith, CC BY-SA 2.0, Wikimedia CommonsCher świętuje 67 urodziny. Oto kilka faktów z jej życia, o których mogliście jeszcze nie słyszeć.

więcej »

Robert Downey Jr. - tego o nim nie wiedzieliście

Robert Downey Jr. fot. Edgar Meritano, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsDobry aktor, przystojny mężczyzna, ciekawy człowiek - oto powszechnie znana i podzielana przez wielu charakterystyka Roberta Downey'a Jr. To jednak nie wszystko - poniżej kilka interesujących faktów na temat aktora.

więcej »

Margaret Thatcher nie żyje

Margaret Thatcher, fot.  Chris Collins, CC BY-SA 3.0 Wikimedia CommonsZmarła Margaret Thatcher nazywana „Żelazną Damą". Miała 87 lat. Była pierwszą i jedyną dotychczas kobietą w Wielkiej Brytanii, która piastowała urząd premiera.

więcej »

Papież Benedykt XVI abdykuje

Benedykt XVI, fot. Massimo MacconiBenedykt XVI poinformował, że zamierza abdykować.

więcej »

Ci którzy odeszli... 2011-2012

© Gennadiy Poznyakov - Fotolia.comJak co roku w ten dzień wspominamy osoby, których nie ma już wśród nas - zarówno bliskich, członków rodziny, przyjaciół, jak i innych ludzi, wywierających wpływ na całe społeczeństwa - polityków, dziennikarzy, artystów czy sportowców. Od ostatnich Zaduszek odeszło wielu wybitnych...

więcej »

Jim Carrey - "chcę robić karierę, która pozwoli ludziom śmiać się i płakać"...

Jim Carrey, fot. Roypack, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsDotychczas raczej skupiał się na wywoływaniu uśmiechu, choć i ma na koncie role, od których chwilami „wilgotniały oczy". W każdym razie nie zamierza odejść na wcześniejszą emeryturę, więc może jeszcze zaskoczyć widzów przyzwyczajonych do jego „wygłupów" na ekranie.

więcej »

Stephen King - „większość z nas fascynuje się makabrą”

Stephen King, fot. Michael Femia, CC BY-SA 3.0 Wikimedia CommonsJak sam mówi, na serio zaczął pisać w wieku trzynastu lat i zawsze jest w nastroju do tworzenia, choć najczęściej zapełnia kolejne stronice o brzasku, na najlepsze pomysły zaś wpada po zmroku. Jest jednym z najpopularniejszych współczesnych pisarzy i jednocześnie najlepiej zarabiających literatów - Stephen King to jeden z najbardziej poczytnych autorów.

więcej »

50 lat temu zmarła Marilyn Monroe

Marylin Monroe, fot. jest kadem z filmu Mężczyźni wolą blondynki, PDDo dziś budzi podziw, zachwyt i kontrowersje. Jej życie, śmierć i niezwykła kariera aktorska fascynują i ciekawią wielu miłośników kina oraz tajemnic. 5 sierpnia 1962 roku Marilyn Monroe znaleziono martwą we własnym domu w Brentwood w Los Angeles.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]


Polecamy Hospicja.pl Kosciol.pl EWST.pl Aktywni 50+ Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X