Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Artykuły

Mick Jagger kończy 70 lat

Mick Jagger, fot. Kronos, CC BY-SA 3.0, Wikimedia ComonsNa scenie nadal jest wulkanem energii, wciąż chętnie wkłada obcisłe jeansy, a jego głos w dalszym ciągu brzmi seksownie, ale „lata lecą"... legenda rocka, Mick Jagger, kończy 70 lat.

więcej »

Magda Gessler kończy 60 lat

Magda Gessler. fot. TVNJest właścicielką kilkunastu restauracji, od kilka lat prowadzi program rozrywkowy „Kuchenne rewolucje", zasiada w jury rodzimej wersji teleturnieju kulinarnego „MasterChef", pisze felietony i ma na swoim koncie dwie książki. 10 lipca kończy 60 lat i wydaje się nie zwalniać tempa.

więcej »

Watykan uznał drugi cud Jana Pawła II. Kanonizacja w tym roku?

Jan Paweł II, fot. Vatican.vaWatykańska Kongregacja Spraw Kanonizacyjnych uznała drugi cud Jana Pawła II. Teraz potrzebny jest tylko podpis papieża Franciszka autoryzujący kanonizację Karola Wojtyły, poinformowała we wtorek włoska agencja prasowa ANSA.

więcej »

Johnny Depp kończy 50 lat

Johnny Depp, fot. Arnold Wells, CC BY-SA 2.0, Wikimedia CommonsEdward Nożycoręki, Gilbert Grape, Jack Sparrow - Pirat z Karaibów i Marzyciel, czyli Johnny Depp, kończy dziś 50 lat.

więcej »

Cher kończy 67 lat. Oto, czego o niej nie wiedzieliście

Cher, fot. Ian Smith, CC BY-SA 2.0, Wikimedia CommonsCher świętuje 67 urodziny. Oto kilka faktów z jej życia, o których mogliście jeszcze nie słyszeć.

więcej »

Robert Downey Jr. - tego o nim nie wiedzieliście

Robert Downey Jr. fot. Edgar Meritano, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsDobry aktor, przystojny mężczyzna, ciekawy człowiek - oto powszechnie znana i podzielana przez wielu charakterystyka Roberta Downey'a Jr. To jednak nie wszystko - poniżej kilka interesujących faktów na temat aktora.

więcej »

Margaret Thatcher nie żyje

Margaret Thatcher, fot.  Chris Collins, CC BY-SA 3.0 Wikimedia CommonsZmarła Margaret Thatcher nazywana „Żelazną Damą". Miała 87 lat. Była pierwszą i jedyną dotychczas kobietą w Wielkiej Brytanii, która piastowała urząd premiera.

więcej »

Papież Benedykt XVI abdykuje

Benedykt XVI, fot. Massimo MacconiBenedykt XVI poinformował, że zamierza abdykować.

więcej »

Ci którzy odeszli... 2011-2012

© Gennadiy Poznyakov - Fotolia.comJak co roku w ten dzień wspominamy osoby, których nie ma już wśród nas - zarówno bliskich, członków rodziny, przyjaciół, jak i innych ludzi, wywierających wpływ na całe społeczeństwa - polityków, dziennikarzy, artystów czy sportowców. Od ostatnich Zaduszek odeszło wielu wybitnych...

więcej »

Jim Carrey - "chcę robić karierę, która pozwoli ludziom śmiać się i płakać"...

Jim Carrey, fot. Roypack, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsDotychczas raczej skupiał się na wywoływaniu uśmiechu, choć i ma na koncie role, od których chwilami „wilgotniały oczy". W każdym razie nie zamierza odejść na wcześniejszą emeryturę, więc może jeszcze zaskoczyć widzów przyzwyczajonych do jego „wygłupów" na ekranie.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]


Polecamy Pola Nadziei Hospicja.pl Aktywni 50+ Akademia Pełni Życia Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X