Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Styl życia Ludzie Artykuły

Johnny Depp kończy 50 lat

Johnny Depp, fot. Arnold Wells, CC BY-SA 2.0, Wikimedia CommonsEdward Nożycoręki, Gilbert Grape, Jack Sparrow - Pirat z Karaibów i Marzyciel, czyli Johnny Depp, kończy dziś 50 lat.

więcej »

Cher kończy 67 lat. Oto, czego o niej nie wiedzieliście

Cher, fot. Ian Smith, CC BY-SA 2.0, Wikimedia CommonsCher świętuje 67 urodziny. Oto kilka faktów z jej życia, o których mogliście jeszcze nie słyszeć.

więcej »

Robert Downey Jr. - tego o nim nie wiedzieliście

Robert Downey Jr. fot. Edgar Meritano, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsDobry aktor, przystojny mężczyzna, ciekawy człowiek - oto powszechnie znana i podzielana przez wielu charakterystyka Roberta Downey'a Jr. To jednak nie wszystko - poniżej kilka interesujących faktów na temat aktora.

więcej »

Margaret Thatcher nie żyje

Margaret Thatcher, fot.  Chris Collins, CC BY-SA 3.0 Wikimedia CommonsZmarła Margaret Thatcher nazywana „Żelazną Damą". Miała 87 lat. Była pierwszą i jedyną dotychczas kobietą w Wielkiej Brytanii, która piastowała urząd premiera.

więcej »

Papież Benedykt XVI abdykuje

Benedykt XVI, fot. Massimo MacconiBenedykt XVI poinformował, że zamierza abdykować.

więcej »

Ci którzy odeszli... 2011-2012

© Gennadiy Poznyakov - Fotolia.comJak co roku w ten dzień wspominamy osoby, których nie ma już wśród nas - zarówno bliskich, członków rodziny, przyjaciół, jak i innych ludzi, wywierających wpływ na całe społeczeństwa - polityków, dziennikarzy, artystów czy sportowców. Od ostatnich Zaduszek odeszło wielu wybitnych...

więcej »

Jim Carrey - "chcę robić karierę, która pozwoli ludziom śmiać się i płakać"...

Jim Carrey, fot. Roypack, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsDotychczas raczej skupiał się na wywoływaniu uśmiechu, choć i ma na koncie role, od których chwilami „wilgotniały oczy". W każdym razie nie zamierza odejść na wcześniejszą emeryturę, więc może jeszcze zaskoczyć widzów przyzwyczajonych do jego „wygłupów" na ekranie.

więcej »

Stephen King - „większość z nas fascynuje się makabrą”

Stephen King, fot. Michael Femia, CC BY-SA 3.0 Wikimedia CommonsJak sam mówi, na serio zaczął pisać w wieku trzynastu lat i zawsze jest w nastroju do tworzenia, choć najczęściej zapełnia kolejne stronice o brzasku, na najlepsze pomysły zaś wpada po zmroku. Jest jednym z najpopularniejszych współczesnych pisarzy i jednocześnie najlepiej zarabiających literatów - Stephen King to jeden z najbardziej poczytnych autorów.

więcej »

50 lat temu zmarła Marilyn Monroe

Marylin Monroe, fot. jest kadem z filmu Mężczyźni wolą blondynki, PDDo dziś budzi podziw, zachwyt i kontrowersje. Jej życie, śmierć i niezwykła kariera aktorska fascynują i ciekawią wielu miłośników kina oraz tajemnic. 5 sierpnia 1962 roku Marilyn Monroe znaleziono martwą we własnym domu w Brentwood w Los Angeles.

więcej »

Michelle Pfeiffer - „nie mogę narzekać na swoje życie”

Michelle Pfeiffer, fot. Jeremiah Christopher, CC BY 2.0, Wikimedia CommonsJej życie zawodowe wiodło o tytułu Miss Orange County, poprzez pracę „na kasie" w lokalnym supermarkecie i niewdzięczne role atrakcyjnych, acz niezbyt inteligentnych „lal" aż po przynależność do aktorskiej elity Hollywood dzięki uznaniu za kreację żony Ala Pacino w „człowieku z blizną". Dziś Michelle Pfeiffer mówi: „nie mogę narzekać na swoje życie i karierę, no jak bym mogła? Jestem zadowolony z ich obu".

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]


Polecamy Umierać po ludzku Kobiety.net.pl EWST.pl Akademia Pełni Życia Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X